• d3 d2 d1

  Haberler

  Kuzey Marmara Bölge Distribütörümüz Akyazı Otogaz 22 Mart 2014 tarihinde düzenlediği akşam yemeğinde AKL bayileri İstanbul vilayetler evi  İstanbul'da buluştu.
  AKL Ege, Güney Marmara ve Akdeniz Bayileri Antalya'da Toplandı.
  Güney Marmara Bölge Distribütörümüz Sadık Otogaz,12 Ağustos Pazar günü düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde,AKL Bayileri ile Bursa Doğancı'da İlhan Ustanın yerinde buluştu.
  Kuzey Marmara Bölge Distribütörümüz  Akyazı Otogaz 28 Temmuz 2012 tarihinde düzenlediği İftar yemeğinde akl bayileri İstanbul boğaz turunda'da buluştu.
  AKL Otogaz Sistemleri GÜNEY MARMARA Bölge Distribürütörü BALIKESİR SADIK OTOMOTİV (SADIK OTOGAZ) 19-20-21 Mayıs 2012 tarihinde geleneksel olarak düzenlediği 1.Bayi Toplantısını Grand Belish Resort & Spa - Davutlar / Kuşadası Otelinde düzenledi.
  AKL İçanadolu Ve Batı Karadeniz Distribütörü Kardeş Mühendislik 04-05-06 Mayıs 2012 Tarihinde Antalya Kemer Pashas Prencess Otelde Bayileri İle Buluştu...
  AKL Otogaz Sistemleri EGE Bölge Distribürütörü ÖZDEN LPG 20-21-22 Nisan 2012 tarihinde geleneksel olarak düzenlediği 2.Bayi Toplantısını Royal palmresort otel - Kumluca/Antalya Otelinde düzenledi.
  AKL Otogaz Sistemleri Bölge Distribürütörü Hacıosmanoğlu Otogaz 24-25 Aralık 2011 tarihinde geleneksel olarak düzenlediği Bayi Toplantısını Ridos otel - Rize/İkizdere Otelinde düzenledi.
  AKL  düzenlediği fabrika tanıtımdan sonra Konya'nın en önemli manevi değeri olan Hazreti Mevlânâ Celâleddin-i Rûmî'nin türbesini  bayilerle Ziyaret ettikten sonra öğle yemeği olarak geleneksel Konya pilavı ikram edildi,Akşam konya yemek çeşitlerinden ikram edildi.
  AKL Otogaz Sistemleri EGE Bölge Distribürütörü ÖZDEN LPG 18-19-20 Kasım 2011 tarihinde geleneksel olarak düzenlediği Bayi Toplantısını Royal palmresort otel - Kumluca/Antalya Otelinde düzenledi.